microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Kuracje antycelulitowe w salonie kosmetycznym

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 41
Location: Warszawa
Witam! Prowadzę niewielki, choć popularny w moim miasteczku :), salon kosmetyczny. Chciałam teraz wzbogacić swoją ofertę o kurację antycelulitową i odchudzającą. Szukałam trochę po internecie i trafiłam na stronę sklepu kolagenowysklep.pl, a na nim jakieś serum kolagenowe. Przyznaję, że widziałam dużo pochlebnych opinii na temat tej firmy, która tam jest oferowana, ale wolę jeszcze sama się wywiedzieć. Jak uważacie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Skierniewice
Dla mnie to wszystko jedno wielkie oszukaństwo. Nie wiem, w jaki sposób niby taka kuracja miałaby działać…
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Radom
To mało w życiu widziałeś w takim razie… Oczywiście, jak stosowałeś tylko to, co jest dostępne na półkach marketu, to się wcale nie dziw, że coś mogło nie działać. Ale ten sklep znam osobiście, bo zamawiałam zarówno dla klientów do zakładu, jak i dla siebie ich kolagen Platinum i jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie udało się odnieść. Zresztą moje klientki też sobie chwalą połączenie masażu z tymi kosmetykami i cieszą się świetnymi skutkami. Więc nim kolega jeszcze kiedyś weźmie udział w jakiejś dyskusji, to niech się zorientuje, czy ma rację, czy też mówi coś, by mówić ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 41
Location: Warszawa
A widzisz ja też właśnie chciałam to połaczyć z jakimiś kojącymi masażami (moje dwie dziewczyny są po szkoleniu, więc byłoby idealnie). Ale jak mówisz, że te ich kosmetyki są dobe, to w takim razie bez wachania je biorę :) Dzieki Ci śliczne za odpowiedź ;) Całuski!

Post Reply

Page: 1