microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie zamawiać produkty do cukierni?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 32
Location: Ustka
Dobry wieczór : ) Rozkręcam właśnie własną cukiernię i potrzebuję znaleźć jakąś sprawdzoną hurtownię z produktami typu cukier, mąka, kakao, orzechy. Bardzo zależy mi na tym, żeby były dobrej jakości. I wiadomo – fajnie jakby ceny też były w miarę. Ktoś coś poleca?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 14
Location: Poznań
Hurtowni żadnej polecić nie mogę, ale z doświadczenia wiem, że jak coś jest naprawde dobrej jakości to ceny nigdy nie są w miarę tylko wy…walone w kosmos za przeproszeniem… ;) ale powodzenia, powodzenia, kolejna cukiernia zawsze cieszy
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 41
Location: Warszawa
Oj nie gadaj, zawsze można znaleźć coś dobrej jakości i w dobrej cenie tylko trzeba kochany umieć szukać :) Najlepsze kakao: bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/kakao-naturalne. Na stronie są też i orzechy, i cukier, i mąka i do tego migdały, które też ci się na pewno przydadzą. Witaj w cukierniczym świecie i powodzenia! :)
Member
Registered: May 2016
Posts: 9
Stronka mi też dobrze znana i kakao stamtad co prawda nie próbowałem ale ich pestkom moreli i dyni to na pewno nie można odmówić dobrego smaku :D Najwięcej to tam zamawiam orzechów włoskich łuskanych Cenowo naprawde się opłaca jak nigdie indziej. Także jak dla mnie hurtownia sprawdzona, ale no każdy ma inny gust, trzeba jednak trochę posiedzieć w tym interesie, popróbować i samemu wybrać co najlepsze :)

Post Reply

Page: 1