microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie mogę się przeszkolić z negocjacji w Łodzi?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Radom
szukam dobrych szkoleń z negocjacji. Znacie jakieś godne polecenia firmy albo miejsca w Łodzi?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Warszawa
w łodzi jest sporo firm, ale naprawdę dobrych niestety tylko kilka. Jak zależy ci na jakości i rozsądnej cenie zajrzyj na stronę szkoleniaznegocjacji.com/ i poczytaj o ofercie. Przede wszystkim mają bardzo wiele tematycznych warsztatów dotyczących między innymi negocjacji sprzedażowych. O nich na przykład poczytasz tutaj szkoleniaznegocjacji.com/szkolenie-negocjacje-sprzedazowe/ i jak nie znajdziesz jakiejś ważnej dla siebie informacji to możesz zadzwonić do firmy albo wysłać maila z pytaniem. Fajne jest to, że często organizuja szkolenia dla firm, ale też oferują spotkania indywidualne i warsztaty otwarte. Ceny za szkolenia konkurencyjne w porównaniu z innymi miejscami. I przewaga myślę w kompetentnie prowadzonych szkoleniach, które kładą nacisk na praktykę.
« Last edit by klikacie on Mon Feb 12, 2018 10:18 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 42
Location: Radom
Zgodzę się z kolegą wyżej. Byliśmy z kolegami z pracy na szkoleniu organizowanym przez ta firmę. Informacje przekazywane w świetny sposób, mało nudnego wykładu i najwięcej symulacji. Akurat dla naszego zespołu zostało zorganizowane szkolenie z międzynarodowych negocjacji. Trwało dwa dni. Ogólnie super!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 14
Location: Iława
z własnego doświadczenia polecam wybierać ofertę firm a nie uczelni wyższych, a już na pewno nie państwowych. Wiem, że jednak firmy zwykle mają lepszą kadrę, pod względem przebytej praktyki. Sami są po prostu negocjatorami a nie tylko wykładają wiedzę na studiach. Zwracajmy zatem na to szczególną uwagę. Przecież to praktycy mają zwykle najwięcej do powiedzenia w tym świecie.

Post Reply

Page: 1