microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Szukam dobrego gabinetu stomatologicznego na warszawskiej Woli.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: May 2016
Posts: 9
Drodzy forumowicze, jak zaznaczyłam w temacie szukam dobrego dentysty na Woli. Przeprowadziłam się właśnie z Gdańska i raczej nie będę jeździła 300 kilometrów do dentysty:) Możecie kogoś polecić? Chodzi oczywiście o kompleksowe dbanie o zęby, może jakiś ortodonta dla dziecka oraz czasami chirurgiczna interwencja.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 42
Location: Radom
Wydaje mi się, że większość osób poleci Ci gabinet Dental Gallery. Robią oni ostatnimi czasy furorę, gdyż oferują naprawdę profesjonalne usługi, a ponadto zajmują się niemalże wszystkim. Jeżeli będziesz potrzebowała ortodonty, chirurga stomatologa bądź protetyka to bez problemu znajdziesz go w tym gabinecie. Jeśli zapragniesz to nawet możesz poddać się różnym zabiegom estetycznym, aby przywrócić dawny blask swoim zębom.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Radom
Faktycznie jeżeli chodzi o gabinet stomatologiczny warszawska Wola szczyci się najlepszym gabinetem w całej stolicy. Ja korzystałam już z usług chirurga stomatologa, który wyrywał mi zęby mądrości, prostowałam zęby u ortodonty, a także po zdjęciu aparatu zafundowałam sobie usługę usuwania nalotów oraz przebarwień oraz piaskowanie. Wszystkie wizyty przyjemne i bezbolesne, naprawdę dbają tam o samopoczucie pacjenta.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 14
Location: Iława
No chyba faktycznie robią furorę bo też przychodzę z pozytywną opinią. Do usług, o których wspomnieli poprzednicy dodam doskonałą stomatologię dziecięcą oraz RTG - nie będziesz musiała udawać się na drugi koniec Warszawy po samo zdjęcie zębów. Na ich stronie internetowej dental-gallery.pl/ dowiesz się wszystkiego co Ci powiedzieliśmy i pewnie znajdziesz sporo nowych informacji - warto tam zajrzeć. Jeżeli interesuje Cię gabinet stomatologiczny na warszawskiej Woli to wybierz właśnie ten:)
« Last edit by klikacie on Thu Oct 05, 2017 12:12 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Warszawa
Ja już się rozpisywać nie będę, bo wszystko zostało powiedziane, ale polecam z całego serca. Sprawili oni, że znów mogę uśmiechać się od ucha do ucha.
Member
Registered: May 2016
Posts: 9
Dzięki za rady! Umówiłam się na wizytę kontrolną.

Post Reply

Page: 1