microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Szukam dobrej męskiej kurtki zimowej - pomocy!

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Skierniewice
Drodzy forumowicze, jak zaznaczyłem w temacie szukam kurtki zimowej, która wytrzyma co najmniej kilka sezonów. Ostatnio stawiałem na ubrania ze znanych sieci, ale zawsze coś zawodziło, dlatego tym razem postanowiłem postawić na markowe produkty. Możecie polecić jakiegoś dostawcę albo producenta oferującego świetne kurtki zimowe?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Toruń
Dobra decyzja! Wydasz trochę więcej pieniędzy jednorazowo, ale kurtka posłuży Ci przez kilka lat. Osobiście mogę polecić produkty takich marek jak North Face, Hi-Tec oraz Brugi, ale pewnie znalazłoby się jeszcze kilka świetnych. U nas w domu wszyscy, łącznie z mężem i dzieciakami, nosimy ubrania tych marek i naprawdę bardzo rzadko coś się niszczy. Wiadomo dzieciakom częściej, ale już taka ich natura, że potrafią wszystko rozbroić:) Konkretnego sklepu Ci nie polecę, ale poszperaj, w sieci jest tego dużo.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Radom
Polecam sklep napieszo.pl! Sprzedają oni właśnie taki asortyment jakiego potrzebujesz, a na dodatek znajdziesz u nich wszystkie marki kurtek, które wymieniła koleżanka. Ja korzystam z tego sklepu od lat o ile można tak powiedzieć, jeżeli ostatnią kurtkę kupiłem z trzy lata temu. Odzież od nich po prostu się nie psuje, jest wytrzymała jak żadna inna:)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 13
Location: Wałbrzych
Kurtki męskie zimowe od nich to gwarancja wytrzymałości, a także atrakcyjnego wyglądu. Podążają oni za trendami i sprzedają kurtki, które są aktualnie modne. Możesz sprawdzić na ich stronie napieszo.pl/91-kurtki-zimowe-meskie , jakie modele posiadają i co mogą Ci zaoferować. Najważniejsze jednak, aby kurtka zapewniła odpowiednią ochronę przed niskimi temperaturami oraz wilgocią oraz była lekka oraz praktyczna, aby jej noszenie było wygodne.
« Last edit by klikacie on Wed Feb 28, 2018 11:51 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Zakopane
Kupiłam mężowi ostatnio jedną na wyjazd w góry i był mega zadowolony. W ogóle nie przemakała, było mu ciepło, a kieszeni mają tyle, że trudno w nich znaleźć cokolwiek, ale to dobrze przynajmniej na wszystko znajdzie się miejsce. Facetom podoba się to w szczególności.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Skierniewice
Dziękuję Wam za porady, kurtkę już zamówiłem:) Mam nadzieję, że będzie taka ekstra jak mówicie.

Post Reply

Page: 1