microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Na co zwrócić uwagę przy wyborze roweru męskiego?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Ustka
Cześć:) potrzebuje porady, szukam roweru męskiego na prezent urodzinowy dla męza, na co zwrócic uwage wybierając taki rower, bo ja to bym zwrcała uwage na wygląd, a znając mojego męża to już nie konieczne. Dlatego podpowiedzcie jak wybrac najlepszy rower?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Radom
Trudno cos doradzić ale toche mało szczegółów podalas, czy Twój małżonek jest wyczynowcem czy używa roweru codzienie, np. na dojazdy do pracy czy raczej uzywa go tylko rekreacyjnie, bo od tego zalezy czy ma to być rower górski, trekkingowy czy może miejski, w kazdym razie jeśli jesteś z Poznania lub okolic zajrzyj na http://2kola.net.pl/54-rowery-meskie i przejrzyj bogata oferte tamtejszego salonu rowerowego, który oferuje najlepszy wyobr rowerów męskich w Poznaniu takich producentów jak Merida czy Kellys.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Ustka
No cóż mój mąż to zapalony cyklista jeździ codziennie rowerem do pracy i z powrotem, wgóle kazda wolna chwile spędza na rowerze.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Toruń
Tylko podpytaj męza jaki rower chce, jakiej srednicy koła mają byc, jakie opony, ile przerzutek itp.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Warszawa
Jeśli mege cos doradzić to ja bym w takiej sytuacji kupił rower trekkingowy który idealnie sprawdza się zarówno w jezdzie po miescie, jak i w terenie, na http://2kola.net.pl/38-rowery-trekkingowe dowiesz sie ze taki rower ma kola 28 calowe, wyzszy bieżnik opony, hamulce tarczowe i zdecydowanie lepsza amortyzacje, na dalsze trasy przyda się tez solidnie mocowany bagaznik.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Ustka
Dzieki za namiary, chyba jednak skorzystam z fachowego doradztwa specjalistów w salonie polecanego sklepu bo kompletnie nie znam sie na rowerach, przerzutkach i innym osprzecie rowerowym, do usłyszenia.

Post Reply

Page: 1