microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Zestaw kalendarzy dla firmy, czy jest drukarnia o dobrej jakości?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Toruń
Potrzebne mi będą kalendarze firmowe w liczbie lekko licząc 200 sztuk. Oczywiście z opcją zamówienia kolejnych więc ta liczba jest w sumie mniej istotna. Ważne jest natomiast dla mnie by sam kalendarz był ładnie zaprojektowany i solidnie wykonany. Jak macie jakieś ciekawe drukarnie do polecenia to byłoby fajno.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Opole
W gruncie rzeczy niemal każda drukarnia dziś oferuje usługi tego rodzaju. Zwróć tylko uwagę na to aby można było jak największy zakres spraw załatwić online. Jaki jest sens jeździć i osobiście coś takiego załatwiać? Strata czasu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 29
Location: Piotrków Trybunalski
Mam taka samą opinię na ten temat i właśnie dlatego w takich sprawach współpracują z drukarnią http://all-druk.pl/. Bardzo rzetelni mają świetne zaplecze techniczne, najnowsze plotery i inne cuda (nie znam się szczegółowo). Zawsze szybko dostaję wydruki i jakość jest elegancka.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 42
Location: Radom
Rzeczywiście też gdybym miała teraz zamawiać coś takiego to drukarnia internetowa byłaby dla mnie najlepsza. W sumie tylko raz potrzebowałam takich usług jak drukowałam plakaty festiwalowe – dziś na pewno inaczej bym to zrobiła.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Skierniewice
Przede wszystkim z czasem pojawiły się nowe opcje bo kto myślał z 15-20 lat temu że internet da tyle możliwości? Wszystko było załatwiane tradycyjnie i niekoniecznie przekładało się to na tempo realizacji zleceń w drukarniach.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 29
Location: Piotrków Trybunalski
Moim zdaniem technologia jest sprzymierzeńcem na każdym kroku. Dlaczego wydruków nie miałoby to dotyczyć? Miejmy na względzie fakt że za jakiś czas drukarnie mogą dysponować jeszcze lepszymi możliwościami.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 14
Location: Iława
Osobiście potwierdzam że tam warto zamówić http://all-druk.pl/category/kalendarze. Naprawdę byłam zadowolona bo wydruk kalendarzy przebiegał szalenie sprawnie a pod kątem jakości też nie mogłam narzekać. Żywe kolory, papier przyjemny. Polecam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Elbląg
Trzeba czasami jednak dopłacić i zamówić wydruk w sprawdzonym miejscu. Powiem Wam że parę lat temu usługi drukarskie miały się średnio. Teraz są nowe techniki, młodzi fachowcy i da się drukować w fenomenalnej jakości.

Post Reply

Page: 1