microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Czy łatwo jest znaleźć pracę jako opiekunka w Niemczech?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Zakopane
Hej wszystkim! Z wykształcenia jestem pielęgniarką, pracowałam jako opiekunka osób starszych oraz jako pielęgniarka w szpitalu. Chciałabym jednak spróbować odnaleźć się w nieco innej roli. Myślę o przeniesieniu się do Niemiec na jakiś czas. Czy sądzicie, że jest to dobra droga zawodu? Czy łatwo będzie znaleźć pracę Polce w Niemczech?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Toruń
Wiele osób teraz wyjeżdża do pracy za granicą, z kolei w Niemczech pomoc opiekunek jest bardzo potrzebna, bo wciąż jest za mało osób pracujących w ten sposób. Bądź tylko ostrożna podczas poszukiwań ofert pracy, najlepiej jest skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy Laxocare.pl, która dysponuje wiarygodnymi, bezpiecznymi ofertami pracy. Opiekunka osób starszych w Niemczech dobrze zarabia, dlatego myślę, że to dobry trop.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 41
Location: Warszawa
Społeczeństwo niemieckie się starzeje, dlatego bezrobocie nigdy nie grozi osobie doświadczonej w pracy jako opiekunka osób starszych.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 32
Location: Ustka
Dobrą pracę dla opiekunki w Niemczech znajdziesz na stronie: laxocare.pl/. Selekcję ofert ułatwią Ci szczegóły znajdujące się przy ofercie. Znajdziesz tam bowiem szczegóły takie jak miasto, wynagrodzenie, czy Twoje obowiązki i wymagania.
« Last edit by klikacie on Wed Feb 21, 2018 12:29 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Zakopane
Dziękuję bardzo, świetna jest ta strona, bardzo pomocna! Wiele można się dowiedzieć, znalazłam tam opowieści byłych opiekunek.

Post Reply

Page: 1