microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie można zamówić tanie pieczątki w Poznaniu?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: May 2016
Posts: 21
Interesuje mnie zamówienie starannie wykonanych pieczątek w niewygórowanej cenie. Znacie jakąs wartą polecenia firmę oferującą dobrej jakości pieczątki w Poznaniu?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Radom
Ja znalazłem ciekawą ofertę tanich pieczątek w Poznaniu pod adresem internetowym http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/pieczatki/. Szczególnie zainteresowały mnie tam wykonywane z metalu pieczątki kieszonkowe płaskie. W tej firmie tego rodzaju pieczątki są w naprawdę okazyjnej cenie.
Member
Registered: May 2016
Posts: 21
Mnie interesują głównie standardowe pieczątki prostokątne na oprawkach automatycznych. Rozważam również zamówienie pieczątek na oprawkach szkieletowych.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Radom
Tego typu pieczątki bez problemu zamówisz w tej poznańskiej firmie. Wśród oferowanych tam rodzajów pieczątek znajdują się również estetyczne pieczątki na kołkach drewnianych oraz na kołkach plastikowych. W ofercie firmy są też w stałej sprzedaży poduszki oraz tusze do pieczątek, a także tuszownice do oprawek. Firma posiada w swojej ofercie również wykonywanie wizytówek oraz zdjęć do dokumentów. Wśród jej usług znajduje się także wywoływanie zdjęć z filmów negatywowych, nośników cyfrowych, kart pamięci i telefonów komórkowych.

Post Reply

Page: 1