microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie w można się udać w Gdańsku na modelowanie sylwetki?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Zakopane
Dziewczynki! Jestem w trakcie odchudzania się i widzę już, że w niektórych miejscach moja skóra jest taka… wiotka. Widze też wyraźnie celulut, choć mój dietetyk zapewniał mnie, że nie wystąpi :( Jestem zdesperowana, ponieważ od lat borykała się przez leki z otyłością I stopnia, a teraz, kiedy mogłam w końcu odstawić te piguły i schudnąć, pojawia się coś takiego… Dlatego proszę, jeśli ktoś wie, gdzie w Gdańsku odelują sylwetkę – proszę o kontakt.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Elbląg
I weź tu człowieku ufaj dietetykom :P
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Skierniewice
Dietetyk pewnie nie chciał źle, tj chciał dobrze, tylko zabrakło jednego pewnie – ćwiczeń! A przy chudnięciu ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia! Wtedy dopiero skóra uzyskuje odpowiednią jędrność, bo jest cały czas w uchu. Jak ćwiczysz też to likwidujesz celulit. Więc masz to tak naprawdę na własne życzenie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Zakopane
Wiesz, gdybym nie ćwiczyła, to bym Ci przyznała może rację. Ale rzecz w tym, że bywałam na siłowni trzy razy w tygodniu, na tyle, na ile mi czas pozwalał. I niestety, ale nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu. Więc takie modelowanie sylwetki jest dla mnie w tym momencie jedyną nadzieją. Tym bardziej, że jestem młoda, mam 24 lata :(
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Elbląg
To pomyśl, jakby to wyglądało bez ćwiczeń xD
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 42
Location: Radom
Lepiej o tym nie myśleć ;) A szczerze mówiąc, to doskonale rozumiem naszą zdesperowaną koleżankę. Swojego czasu też się ochudzałam (miałam rozmiar 50, więc było z czego). I niestety… ale ciało nie wyglądało dobrze po schudnięciu. Szukałam sama jakiegos gabinetu czy kliniki, w której modelują sylwetkę w Gdańsku i kiedy miałam się już poddać, to koleżanka podesłała mi ten link: http://gdanskaklinikaurody.pl/zabiegi/modelowanie-sylwetki/. To jest masaż mechaniczny, który po prostu działa cuda. Warto pić tak mniej więcej 2 litry wody dziennie, wtedy łatwiej pozbywasz się toksyn i tkanki tłuszczowej z ciała.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Zakopane
Z tego co tu piszą, to w czasie tych masaży poprawia się również produkcja kolagenu, więc tym bardziej skóra powinna być napięta :) Kurczę, czegoś takiego właśnie szukałam! Dzięki serdeczne kochan!

Post Reply

Page: 1