microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Zawieszki drewniane do pokoju dziecięcego gdzie kupię bezpieczne?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Toruń
Chciałabym umieścić w pokoju naszego Jasia taką tabliczkę drewnianą z cytatem, który mógłby być jego mottem życiowym. Znalazłam fajną ofertę, tylko nie wiem, czy takie tabliczki są bezpieczne i nie mająjakś alergenów.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 32
Location: Ustka
Możesz być spokojna, jeśli znalazłaś tą tabliczkę w sklepie Naklejkomania, bo to sklep, którygwarantuje, że ich towar nie jest niebezpieczny. Mi to wystarcza i kupuję u nich od wielu miesięcy i znajomi też u nich biorą. Tabliczki drewniane to akurat chyba najlepiej schodzący towar.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 14
Location: Poznań
Tabliczki i nie tylko. Ja akurat kupuje też wypukłe litery. Jeśli chcecie jednak coś fajnego w tym temacie to warto tutaj zajrzeć http://naklejkomania.eu/53-tabliczki-ozdobne-z-cytatami i poznać szczegóły i poszczególne cytaty. Temat nie jest oczywiście zamknięty, bo zawieszki drewniane można dowolnie modyfikować.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Radom
Widzę, że to może być fajny pomysł na prezent, dobrze że tu zajrzałam, bo włąśnie niedługo idfziemy na urodziny do chłopca, który ma piętnaście lat, więc myślę, żę tutaj akurat nbędziemy mogli coś fajnego dobrać.

Post Reply

Page: 1