microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Polećcie mi jakieś przeprowadzki tanio w Warszawie!

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: May 2016
Posts: 21
Wlasciciel mieszkania dal mi czas do końca tygodnia żeby się wyniesc. Mój facet do przyszłego miesiąca jest za granica wiec musze to ogarnąć sama. znacie jakies tanie firmy? pomocy!!!!! Trochę panikuje ze sama tego nie ogarne!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Radom
Jak chcesz przeprowadzki tanio Warszawa nie jest najlepszym miejscem ;) jak to stolica wszystko droższe niż gdzie indziej ;) Ale są firmy, które mają naprawdę sensowne ceny. Zajrzyj sobie tutaj http://wikiprzeprowadzki.pl/cennik/tanie-przeprowadzki/. Jak widzisz wszystko zależy od tego czego będziesz potrzebować. Najtaniej będzie jeśli oni ci tylko przewiozą rzeczy, ale jeśli mówisz że twój facet jest za granicą, to może będziesz musiała wziąć opcje ze znoszeniem i wnoszeniem rzeczy. A jak masz meble to może nawet będziesz musiała zamówić montaż mebli już na miejscu. Najlepiej zadzwon i się dowiedz jaka będzie cena. Jak im powiesz czego dokładnie potrzebujesz to będzie łatwiej określić, bo my tu trochę gdybamy.
Member
Registered: May 2016
Posts: 9
mam podobny problem, musze się przeprowadzic i ogarnac wszystko sama!
Member
Registered: May 2016
Posts: 3
Dziewczyny, spokojnie! Też się ostatnio przeprowadzałam i to nie takie straszne. Ja w sumie miałam łatwiej bo nie musiałam szukać sama wzięłam firmę która ostatnio przeprowadzała biuro w którym pracuje: WikiPrzeprowadzki.pl . Ale przeprowadzają tez normalne mieszkania więc mogłam skorzystać z tej samej firmy. Przewieźli mi nawet pianino i już jestem w nowym domku ;) Także nie panikujcie! Przeprowadzka nie jest taka straszna
Member
Registered: May 2016
Posts: 21
Bardzo dziekuje! Trochę mnie uspokoiłaś!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 42
Location: Radom
Nie ma za co ;) Powodzenia!

Post Reply

Page: 1