microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Beczka na deszczówkę w hotelu – gdzie dostanę fajne projekty?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Ustka
Prowadzę mały pensjonat, w którym mam sporo roślin i trawnika. Wymaga to częstego podlewania, a nie chcę dokładać ciąglę do rachunków, więc postanowiłam zainwestować w dobry system zbirania deszczówki, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale też ładny. Gdzie kupię dobre i ładne zestawy?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Warszawa
Bez względu na to czy prowadzisz hotel czy nie, to o oestetykę ogrodu trzeba dbać, bo nic nie razi tak bardzo jak na przykład zadbany trawnik i nieład wokół niego. Dobre produkty w tym zakresie można kupić w firmie zbiornikinadeszczowke.com, która specjalizuje się w różnych systemach nawiadniających i zbierających wodę.
Member
Registered: May 2016
Posts: 21
Dokładnie to specjaliści w tej kwestii. U mnie stoi beczka na deszczówkę z tej firmy, którą kupiłam z tej oferty http://zbiornikinadeszczowke.com/39-dekoracyjne-zbiorniki-na-deszczowke i sprawdza się t rewelacyjnie. Na pewno też i Twoje potrzeby hotelowe spełni.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 29
Location: Piotrków Trybunalski
Właśnie chodzi o to, że system będzie w pełni wydajny i będzie dawał spore oszczędności, jeśli zostanie dobrze dobrany do potrzeb klienta.

Post Reply

Page: 1