microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Kto zajmuje się terapiami dla rodzin z okolic Poznania?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Zakopane
Hej mamy. Zauważyłam że moje dziecko od jakiegoś czasu odcina się od swoich rówieśników, coraz więcej czasu spędza w domu i jest bardzo zamknięte na kontakty z obcymi osobami. Nie wiem co się dzieje ale nie chce obudzić się za późno. Polecicie mi jakiegoś psychologa?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 41
Location: Warszawa
Zanim pójdziesz z tym do psychologa postaraj się porozmawiać z dzieckiem. Wiem po sobie ze nie jest to łatwe ale jeżeli, tak jak moja córka, twoje dziecko ma jakiś problem to może ci o tym powie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Warszawa
Dzieci bardzo wstydzą się swoich problemów ponieważ są dumne. Mój syn miał kiedyś problemy z rówieśnikami w szkole, ale nie mówił o tym bo uważał że to wstyd. Dopiero po wizycie u psychologa dowiedzieliśmy się z żoną co się dzieje.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Skierniewice
Jeżeli interesuje cię terapia rodzinna w Poznaniu to polecam wejść na stronę internetową psycholog http://martapiotrowska.pl/problemy-rodzinie-mozna-je-rozwiazywac/ i tam poczytać. Masz też numer telefonu więc jak już będziesz zdecydowana na takie działanie to dzwoń. Naprawdę warto tej kobiecie zaufać bo pomogła już nie jednej młodej osobie :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Zakopane
Jestem zdecydowana, bo próbowałam rozmawiać ale nie przynosi to żadnego efekty. Słyszę tylko „zostaw mnie mamo” i nic więcej.
Member
Registered: May 2016
Posts: 21
W takim razie kontakt ze specjalistą będzie tutaj wskazany. Za dużo się ostatnio słyszy o problemach wśród młodzieży żeby bagatelizować problem.

Post Reply

Page: 1