microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Skorzystanie z pomocy komornika w Krakowie – kiedy przyjmują?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Toruń
Witam. Mam pytanie odnośnie komorników, konkretniej tych działających na terenie Krakowa. Czy wybierając się do takiej kancelarii obowiązują godziny przyjęć jak w urzędach czy może oni przyjmują w swoich kancelariach tylko krótki czas i to jeszcze nie we wszystkie dni? Jak to jest?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 32
Location: Ustka
No jak, wystarczy przecież wejść na stronę konkretnej kancelarii i tam będziesz miał wszystko podane, w jakich godzinach przyjmowani są interesanci, cała filozofia.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Opole
Dokładnie jak wyżej, wchodzisz sobie chociażby tutaj krakow-komornik.com.pl/kontakt/ i masz dokładnie określone godziny w których możesz się wybrać do komornika w Krakowie. Przyjmują najczęściej tak jak mówisz, podobnie do godzin pracy urzędów, ale nie zawsze musi tak być. Pamiętaj oczywiście, że jak masz sprawę do komornika to wybieraj kancelarię stosowną do Twojego miejsca zamieszkania. Kancelarie mają tak jakby swoje rewiry działania, to też sprawdzisz na stronie.
« Last edit by klikacie on Fri Aug 04, 2017 12:00 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Toruń
No nie przyszło mi to do głowy, nigdy nie musiałem korzystać z tego typu usług. Od lat toczyłem batlię z nieuczciwym klientem, który wisi mi mnóstwo pieniędzy i skończyło się na sprawie w sądzie, którą wygrałem, ale zostałem z wyrokiem i tyle. Dłużnika to i tak mało obchodzi, unika ze mną kontaktu więc trzeba podjąć kroki radykalne.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Opole
Było od raz wybrać taką drogę odzyskiwania swoich pieniędzy, a nie się cackać i nerwy szarpać. Komornicy mają doświadczenie, a i narzędzia prawne, do odzyskiwania należności.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Toruń
Tak, teraz to i ja jestem mądrzejszy w tym temacie :P Dzięki za pomoc w każdym bądź razie.

Post Reply

Page: 1