microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Czy ktoś używał SamaritanTrainer 500?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Opole
Hej. Właśnie zastanawiam się nad zakupem defibrylatora szkoleniowego, na którym mógłbym pracować razem z moimi studentami. Wiem, że jest wiele różnych modeli, jednak nie mogę się zdecydować, który będzie najlepszy. Czy ktoś z Was korzystał może z jakiegoś i mógłby mi polecić?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Skierniewice
Ja Ci mogę polecić sprzęt, z którego my korzystaliśmy na kursach. Jest to SamaritanTrainer 500, który jest świetnym defibrylatorem treningowym. Szczegółowe paramtery techniczne znajdziesz tutaj: hsmedical.pl/produkty/defibrylatory-i-akcesoria-treningowe/samaritan-trainer-500, ale mogę Ci napisać co nie co z mojego doświadczenia. Przede wszystkim fajne jest to, że sprzęt posiada różne stymulacje, które mogą się zdarzyć w trakcie resuscytacji.
« Last edit by klikacie on Tue Apr 10, 2018 11:00 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 41
Location: Warszawa
My także na kursach korzystaliśmy z tego urządzenia. To, co najbardziej mi się podobało to to, że urządzenie jest bardzo zbliżone do prawdziwego sprzętu, więc łatwo można nauczyć się zachowań użytkownika.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 29
Location: Piotrków Trybunalski
Czy takie urządzenie, rzeczywiście jest w stanie przygotować osoby do udzielania pierwszej pomocy?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 32
Location: Ustka
Jak najbardziej! Prowadzi przez całą procedurę resuscytacji, a poza tym wszystkie funkcje są rzeczywiście takie jak w prawdziwym sprzęcie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Opole
W takim razie chyba zdecyduję się właśnie na taki model.

Post Reply

Page: 1