microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Kto zajmuje się czyszczeniem kanalizacji w miejscowości Olkusz?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Zakopane
Prowadzę motel w miejscowości jak w temacie i potrzebuję kogoś kto zajmie się czyszczeniem kanalizacji. Ostatnio mam duży problem z zatorami oraz dziwnymi zapachami które potrafią odstraszać mi gości. Znacie kogoś sprawdzonego kto działa w tym rejonie?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 32
Location: Ustka
Z tego co wiem to firma ze strony wuko-tech.pl działa w obrębie Krakowa ale także innych pobocznych miejscowościach. Jak wejdziesz na stronie to tam masz całą ofertę oraz potrzebne numery telefonu do kontaktu. Firma bardzo rzetelna i fachowa więc warto się z nimi skontaktować ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Opole
Co masz na myśli mówiąc zatory? Pytam gdzie zaobserwowałaś taki problem. Czy są to toalety w pokojach czy może jakieś studzienki na terenie motelu. Znam jednego specjalistę który mógł by ci pomoc więc wysyłam ci na niego namiar. Gość jest mega dobry w swoim fachu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Zakopane
Na ten moment na całe szczęście w pokojach nic się nie dzieje ale w pomieszczeniach gospodarczych takich jak pralnia czy kuchnia już tak. Najgorsze jest to że ten zapach wydostaje się na korytarz i przez to później unosi się w całym motelu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 29
Location: Piotrków Trybunalski
Dziwna sprawa. Próbowałaś stosować jakąś chemię? Ostatnio czytałem trochę o różnych preparatach które pomagają w konserwacji przewodów kanalizacyjnych. Postaram się znaleźć ten artykuł i ci wysłać. Może uda się zdziałać coś na własną rękę :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Warszawa
Takie środki chemiczne są dobre ale jak mieszkasz w domku, bo tam cała sieć kanalizacyjna jest dużo mniejsza i nie tak skomplikowana. Źródło problemu może być różne dlatego tutaj porada fachowca jest wręcz wskazana. Nie ma co oszczędzać.
Member
Registered: May 2016
Posts: 21
Możesz wejść na http://wuko-tech.pl/nasze-uslugi/czyszczenie-kanalizacji/ i tam sprawdzić ofertę firmy. Oni zajmują się także czyszczeniem kanalizacji w Olkuszu więc powinni coś poradzić na twój problem. Firma ma nowoczesny sprzęt więc łatwo zdiagnozuje gdzie leży przyczyna ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Zakopane
Już wcześniej patrzyłam na ich stronę przy okazji pierwszej odpowiedzi w temacie i wygląda to bardzo profesjonalnie. Przy okazji można by było zrobić cały przegląd instalacji za jednym zamachem. Przemyślę to wszystko a wam póki co dziękuję za odpowiedzi ;)

Post Reply

Page: 1