microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Klamki wewnętrzne chromowane gdzie dostane?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Skierniewice
Drzwi zamówiłem u stolarza bo sa niestandardowe wymiary ale chciałbym nieszalec z wydawaniem kasy na klamki. Szukam klamek wewnętrznych chromowanych gdzie dostane?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Toruń
Jedną rzecz na którą koniecznie musisz zwrócić uwagę to profil rękojeści. To naprawdę musi być wygodne. Bo tego będziesz używać codziennie lub prawie codziennie. No i druga rzecz – materiał. Wysoka jakość bez żadnej fuszery.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Opole
Moja żona co rusz wymyśla remonty i przyznaję, że spełnianie jej zachcianek tego typu bywa naprawdę kosztowne więc się nie dziwię :P
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 29
Location: Piotrków Trybunalski
A w Stylo-Dom coś patrzyłeś czy nie? Oni maja sklep stacjonarny w Nowym Sączu no i też w necie sprzedają klamki drzwiowe, też zewnętrzne. Bardzo o rożnych profilach, bardziej lub mniej geometrycznych, też są chromowane. Zobacz sobie jak cos co maja. Bo oni maja wiele rzeczy do remontu np. tapety roznego typu, do malowania, winylowe, na fizelinie. Zalezy co ci potrzeba.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Piła
No jak tu patrze stylo-dom.pl/87-klamki-wewnetrzne to wyglada to calkiem calkiem. Sporo mają klamek ze stali nierdzewnej bo jednak dzis to sa najpopularniejsze klamki. Zreszta trwałe.Ale maja klamki o roznych kolorach nawet Czarne klamki, białe klamki… a jakie masz drzwi?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Skierniewice
Mam w kolorze orzecha amerykańskiego… ale dosc klasyczny model drzwi myślę, bez żadnych wymyślnych wykrętasów.

Post Reply

Page: 1