microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Czy istnieje coś takiego jak modlitewnik z nowenną pompejańską?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 41
Location: Warszawa
Cześć. Bardzo bym chciała odmówić nowennę pompejańską ale jest to modlitwa dosyć trudna i mało mi o niej wiadomo oprócz tego że jest nie do odparcia. To szczególnie mnie zachęciło żeby ją odmówić ale w tym celu przydałby się jakiś dobry modlitewnik. Pytanko czy można taki gdzieś dostać?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Piła
Może popytaj w kościołach? Zwykle mają bogate biblioteczki i może coś by się znalazło. Jest wiele modlitw nie do odparcia prostszych od nowenny pompejańskiej. Dlaczego więc akurat na to wypadło?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 41
Location: Warszawa
Sama w sumie nie wiem. Poczułam potrzebę odmówienia tej modlitwy więc wolałabym jednak przy niej pozostać i nie zamieniać na inną.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 32
Location: Ustka
To rzeczywiście trudna nowenna modlitewnik będzie niezbędny ale z zamówieniem nie powinno być problemu. Właściwie w kilka minut znalazłam w księgarni - http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/nowenna-pompejanska/. Często tam zamawiam głównie ze względu na niskie ceny i dostępność książek czy modlitewników których nigdzie indziej raczej by się nie znalazło. W razie pytań pisz tutaj albo na priv, z chęcią pomoge jak bede mogła.

Post Reply

Page: 1