microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Certyfikacja wyrobów – gdzie ją uzyskać?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 14
Location: Poznań
Witam. Chciałbym wprowadzić pewien unikatowy produkt ale dowiedziałem się, że rozsądnie będzie również postarać się o specjalną certyfikację wyrobów pod rynek handlowy UE. Może ktoś z Was będzie wiedział coś na ten temat? Bo jednak samemu nie mogę ogarnąć tematu i potrzebuję informacji od Was ;) pozdrawiam serdecznie!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Radom
Jeśli chcesz odpowiedniej certyfikacji wyrobów, to spokojnie znajdziesz wszelkie informacje na ten temat tutaj: pcc-cert.pl/certyfikacja-wyrobow/ tam masz dokładnie rozpisane wszystko na temat oznakowania CE, które potwierdzi, że wyrób jest zgodny z wymogami prawnymi i spełnia określone warunki w zakresie bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i dbanie o naturalne środowisko. Także dokładnie to sobie przejrzyj i po prostu jak jesteś zainteresowany to skontaktuj się z tą firmą i zapytaj jak wygląda proces ubiegania się o taką certyfikacje. Myślę, że Ci bardzo szybko pomogą. Pozdrawiam!
« Last edit by klikacie on Fri Nov 03, 2017 2:33 pm. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 41
Location: Warszawa
No ta firma PCC-Cert ma bardzo dobre opinie i wiele osób ją zachwala. Można tam uzyskać naprawdę bardzo dużo różnych certyfikatów od ISO po właśnie CE. Także jak ktoś planuje oznakować swoje usługi i towary jako bardzo dobre to zdecydowanie powinien postarać się o te certyfikaty. Jest to jednorazowy koszt a będzie na długie, długie lata.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 29
Location: Piotrków Trybunalski
też jestem tego zdania. Jednak certyfikaty tego typu są obowiązujące prawie wszędzie no i świadczą o bardzo wysokiej renomie i jakości usług. Niewykluczone, że w mojej firmie też się postaramyo jeden już niedługo. Ale zobaczymy jak to wyjdzie ;)

Post Reply

Page: 1