microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie kupujecie porządne części motocyklowe sklepy online

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Warszawa
Mam pytanie jak w temacie, o części do naszych kochanych jednośladów. Czy macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe, gdzie części faktycznie są markowe i spełniają odpowiednie standardy? Już raz zawiodłem się na częściach ze sklepów online. Kupiłem parę rzeczy, niby markowych, a zjechały się niemiłosiernie szybko, potem się okazało, że to podróbki :/
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Skierniewice
Z tymi częściami na rynku to dzisiaj dosłownie jest jakaś masakra kurczę i znam Twój problem. Niestety metodą prób i błędów trzeba. Nawet markowe części mogą być klepane w różnych fabrykach i nie zawsze trzymają odpowiednie standardy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Toruń
Jeśli o mnie chodzi to części motocyklowe zamawiam zawsze w tym sklepie internetowym http://www.motocyklowysklep24.pl/o-nas-i-5.html. Pomijam już fakt, że mają świetne ceny, ale przede wszystkim części motocyklowe faktycznie dobrych producentów i jest ich mnóstwo, nawet do starszych motocykli znajomych znalazłem. Mają też profesjonalną obsługę klienta, pomagają dobrać.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Warszawa
O widzisz, dzięki śliczne za sugestię, bardzo duży wybór, jestem zaskoczony. Na pewno nie ma problemów? Bo ceny aż podejrzane niskie według mnie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 41
Location: Warszawa
Dobrze jest ogólnie jednak części do motorów kupować osobiście, odwiedzić taki sklep, tak ja uważam. Do nich można się wybrać, weźmiesz do ręki to przekonasz się czy warto, choć według mnie części mają super.

Post Reply

Page: 1