microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Rożki i śpiwory, które najlepsze?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Zakopane
Jestem na etapie szykowania wyprawki dla dziecka i zastanawiam sie czy ktores rodzaje rozkow sa lepsze od innych. To samo pytanie odnosnie spiworow. Na co powinnam zwrocic uwage kupujac tego typu przedmioty?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 41
Location: Warszawa
Kup to, co jest przyjemne w dotyku i na pierwszy rzut oka wygląda na porządnie wykonane. Odradzam zakup najtańszych rożków, bo szybko się mechacą.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Elbląg
Moge tylko powtórzyć to co napisała koleżanka wyżej. Pościel dla niemowląt musi być przedewszystkim miła w dotyku. Dlatego patrz na jakość wykonczenia i na sam materiał. Jak wygląda na porządny i jest miły w dotyku, powinno być ok. A tak poza tym to jesli nie chcesz przepłacać, zerknij sobie tutaj https://wyprawkowy.pl/posciel-dla-dzieci-97. Masz w tym miejscu wszystkie rodzaj poscieli dla małych dzieci, w tym duży wybór rożków i śpiworów dla niemowląt.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Zakopane
Mam jeszcze jedno, może trochę głupie pytanie. Od którego momentu można dać dziecku smoczek?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Elbląg
Teoretycznie w zasadzie od razu, ale lepiej tego nie robic, zwłaszcza jak karmisz dziecko piersią, bo możesz je zniechęcić do ssania. Jak karmisz butelką to smoczek na usypianie napewno się przyda. Tutaj https://wyprawkowy.pl/smoczki-uspokajajace-265 masz różnego rodzaju smoczki Lovi podzielone na kategorie według wieku dziecka. Wystarczy wybrac odpowiedni model.

Post Reply

Page: 1