microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Pomóżcie - My Little Pony koniki dla dziewczynki

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Radom
Córka mojego brata chce na urodziny koniki! Nie mam własnych dzieci więc nie mam doświadczenia w tych dziwnych zabawkach. A jeśli dodam jeszcze że jestem facetem, to chyba zrozumiecie mój problem! Czy jakieś koniki są lepsze niż inne? Które nadają się dla dziewczynki? Jak myślę, że miałbym pójść do sklepu i zadać te pytania sprzedawczyni to aż mi się robi słabo ;) więc forumowicze – pomóżcie!
Member
Registered: May 2016
Posts: 21
jak mysle o dorosłych facecie pytającym w sklepie o koniki pony tez chce mi się smiachaha
Member
Registered: May 2016
Posts: 9
Wiesz co, w internecie będzie ci łatwiej. Zerknij sobie na przykład tutaj ebambini.pl/Kucyki-c1508. Tak jak widzisz, My Little Pony koniki są najróżniejsze. Ciężko powiedzieć, który kucyk będzie najlepszy dla córki Twojego brata – na pewno ma swojego ulubionego. Generalnie zerknij na informacje na dole tej stronki co wrzuciłam – one przybliżą Ci trochę temat związany z zagadnieniami kucyków i o co z nimi chodzi (może nawet nie wiesz, że to postacie z bajki?). Poczytaj zanim wybierzesz konkretnego kucyka :) No i wybór na tej stronce jest duży, więc na pewno znajdziesz tergo, którego Twoja siostrzenica lubi najbardziej!
« Last edit by klikacie on Fri Aug 18, 2017 9:49 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Warszawa
Kilka miesięcy temu mialem ten sam problem haha to co zrobiłem to znalazłem stronke na której moglem bez problemu porownac wszystkie kucyki, wejdź sobie na przykład tutaj Ebambini i będziesz mogl obejrzeć zdjęcia roznychzestawow i wybrać ten który według ciebie jest najfajniejszy, co ciężkie by było do zrobienia w sklepie bo tam nie moglbys raczej ogladacroznychzestawow i ich porownywac, bo wzięliby cie za swirahaha no i to co ważne to to, ze w tym sklepie maja markowe rzeczy. Uważaj na podróbki bo ich coraz więcej na rynku i latwo się dacdabrac!
Member
Registered: May 2016
Posts: 3
Z tym się w pełni zgadzam – podróbek coraz więcej więc skup się na sklepach firmowych, bo inaczej wyrzucić kasę w błoto!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Radom
Kurczę, dzięki ludziska bardzo :)
Member
Registered: May 2016
Posts: 9
Nie ma sprawy ;)

Post Reply

Page: 1