microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Kto produkuje w Poznaniu rolety materiałowe pod konkretny wymiar?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Zakopane
Hej forumowicze. Szukam firmy jak w temacie. Znalazłam kilka ciekawych stron ale mimo wszystko chciała bym poznać opinię ludzi tutaj bo na zdjęciu to zawsze wszystko pięknie wygląda. Znacie kogoś kto produkuje takie rolety? Zależy mi na dopasowaniu materiału pod wystrój.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Elbląg
Szukasz czegoś z wyższej półki czy raczej w rozsądnej cenie? Znajoma nie tak dawno zamawiała sobie właśnie takie rolety to mogę od niej wziąć namiary na firmę :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Zakopane
Chciała bym to połączyć :) Nie myślałam jeszcze za bardzo ile pieniędzy na to przeznaczę ale jeżeli zależy mi w sumie bardziej na tym żeby wszystko ze sobą się ładnie komponowało więc cena gra tu drugorzędną rolę :) Znalazłam firmę Sundeco i oni mają takie rolety materiałowe w Poznaniu. Co myślicie o tej firmie?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 28
Location: Piotrków Trybunalski
Pierwsze słyszę o nich ale na ich stronie wszystko wygląda bardzo elegancko. Jeżeli firma nie jest daleko od ciebie to może warto pojechać i zobaczyć próbki materiałów? Sam mechanizm jest banalnie prosty więc raczej na tym bym się skupił.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 16
Location: Piła
Moja żona zamawiała u nich rolety i mogę powiedzieć że są naprawdę świetne. Jakość i cena idą tutaj w parze i nie ma mowy o przepłacaniu. Jeżeli szukasz czegoś sprawdzonego to z czystym sumieniem polecam :)
Member
Registered: May 2016
Posts: 21
Wysłałam ci namiary na jeszcze jedną firmę. Znajomy przez długi czas działał w tej branży ale z racji tego że dużo większy popyt jest teraz na przesłony dostosowane pod klienta to wziął się za to :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Zakopane
To czekam na te namiary i jeszcze sobie wszystko porównam. W tej firmie o której piszecie poprosiłam już o wstępną wycenę na dany wymiar to też będę już mniej więcej wiedzieć wokół jakiej ceny to oscyluje :)

Post Reply

Page: 1