microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Serwis klimatyzacji we Wrześni kto poradzi sobie z nietypowym urządzeniem?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 62
Location: Radom
Przejąłem budynek firmowy po moim ojcu, który zapomniał mi swego czasu przekazać informacji dotyczących serwisowania urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Jak się okazało dokumentacja zaginęła i teraz jestem w kropce, bo nie wiem jak to wszystko serwisować. Może znacie kogoś z Wrześni lub okolic, kto bez problemu zajął by sięniestandardowym zleceniem?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 52
Location: Warszawa
Hehe, to faktycznie masz problem, bo z tego co wiem, to brak standardu oznacz jednym słowem kłopoty ze znalezieniem kogoś do pracy :)))
Member
Registered: May 2016
Posts: 30
Wcale tak nie jest, mimo że faktycznie firm, które znają się praktycznie na każdym typie kliemtyzacji jest niewiele i warto mieć w zanadrzu choćby jeden kontakt. Ja taki mam i warto z niego skorzystać. Można go znaleźć tutaj http://www.ice-klima.pl/serwis-klimatyzacji.html i bardzo polecam. To najlepszy serwis klimatyzacji we Wrześni i okolicach.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 62
Location: Radom
To świetnie, bo myślałem, że będę musiał wszystko rozbierać i zakłądać od początku, a przy kiulkunastu pomieszczeniach to raczej nie jest tania operacja. Poza tym musiałbym remontować nie tylko samą sferę kliamtyzacji, ale też i inne elementy pomieszczeń.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 57
Location: Skierniewice
Znam firmę o której koleżanka wspomniała i myślę, że są w stanie sprostać temu zadaniu. Miałem podobny przypadek i nikt nie chciał się podejąć tych prac i dopiero oni dali radę naprawić mi większość urządzeń w firmie. Niektóre wymienili, bo były na tyle przestarzałem, że nie warto było ich naprawiać. W zamian dostałem za to sprzęt bardzo dobrej jakości, któzy sprawdza się do dzisiaj.
Member
Registered: May 2016
Posts: 12
Wartość każdego systemu kliamtyzacji, zwłaszcza jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju pomieszczenia administracyjne można docenił już tak mnije więcej od maja, kiedy na zewnątrz robi się gorąco.
Member
Registered: May 2016
Posts: 5
Hehe, dokładnie, z tym, że obecnie coraz mniej firm nie posiada klimy niż ją posiada. Dla większości przediębioców sysytem klimatyzacji jest po prostu niezbędny do prawidłowej pracy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 37
Location: Toruń
Zgadzam się...

Post Reply

Page: 1