microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Sprawdzony i w miarę niedrogi fotograf ślubny w Rybniku

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Toruń
Tak jak w temacie, potrzebny mi dobry i niedrogi fotograf ślubny z Rybnika. Proszę o polecenie kogoś sprawdzonego, z kim mieliście kontakt, albo widzieliście efekty pracy, bo taka okazja jest raz w zyciu i nie chce sie przejechać.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 41
Location: Warszawa
Nie myśleliście o filmie? Według mnie to lepsza forma uwieczniania ślubu bo jest bardziej żywa i dynamiczna. Więcej widać emocji, bardziej czuć podniosłość chwili i fajnie się później ogląda takie filmy z całą rodziną. Przemyśl to żebyś później nie żałował.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Elbląg
Cześć, szczerze to nie pamiętam żebym kiedykolwiek dotrwała do końca filmu weselnego i coś mi się wydaje że nie tylko ja tak mam ale większość ludzi. Poza tym jak ktoś przyjdzie w odwiedziny to będziesz mu puszczać 3 godzinny materiał? Nie lepiej pokazać kilka zdjęć? Może to kwestia osobistego wyboru ale dla mnie najlepszym wyjściem jest fotograf ślubny Rybnik tak w ogóle ma wielu sprawdzonych fachowców w tym temacie wiec nie bedzie problemu z wyborem, ale jesli o mnie chodzi wynajęłabym to studio - http://www.foto-odbicie.pl/index.php/fotografia-slubna-rybnik/ na tej stronce masz opis ale na innych znajdziesz przykładowe zdjecia z roznych imprez, pzdr.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Toruń
Niezłe zdjęcia, naprawdę mają w sobie to coś. Widać że fotograf nie traktuje tego jak pracę dodatkową ale swoje główne zajęcie. Podoba mi się, zobaczymy co powie narzeczona ale ja jestem za.

Post Reply

Page: 1