microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Jakie proszki nasenne są najskuteczniejsze?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Ustka
Czesc, może od razu przejde do rzeczy, na rynku są dostępne rózne proszki nasenne, które można dostać bez recepty, ale które z nich są najskuteczniejsze, jak myślicie, jakie są Wasze doświadczenia? Czekam na opinie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Zakopane
Wiesz co, jeśli masz problem z bezsennością i stresem i nie wiesz, jakie proszki nasenne wybrać to najlepiej skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Pomocny dla ciebie może być też przegląd proszków nasennych dostepnych na rynku, odnajdziesz go na aptekamini.pl/category/bez-recepty-dobre-samopoczucie-bezsennosc-stres. Jest tam zarówno popularna melisa jak i tabletki czy syropy do zażycia przed snem.
« Last edit by klikacie on Fri Apr 27, 2018 12:51 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Toruń
Czy to warto się chemią truć, najlepiej napic sie mleka czy zażyć relaksującą kąpiel przed snem, tak jak robiły to nasze babcie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 32
Location: Ustka
Bez przesady proszki nasenne, które tanio oferuje Apteka Mini są na bazie naturalnych składników, takich jak zielona herbata, szyszki chmielu, korzenie kozłka, warto wspomnieć że preparaty na bezsennosc maja za zadnie nas wyciszyc i podnieść poziom melatoniny.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 42
Location: Radom
A mam takie pytanie, czy jak się stosuje proszki nasenne to można karmic piersią albo jeździć samochodem?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Wałbrzych
Co do zasady to raczej nie, ale też nie wiem jaki preparat masz na myśli więc najlepiej przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania, a najlepiej skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą teraz mozesz to zrobić nawet online.

Post Reply

Page: 1