microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Ozdoby.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Zakopane
Cześć! Chciałabym odrobinę odświeżyć kwadracik i nieszczególnie wiem, w jaki sposób przystroić ściany. Przyuważyłam np. lustra srebrne i tego typu dzieło ogólnie by mi odpowiadało, ale chciałabym, abyście napisali, jakimi środkami wy zorganizowaliście to u siebie:)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Toruń
Trudno powiedzieć co moglibyśmy powiesić na ścianę jako ozdobę. Nie znam się na tym, ponieważ takimi rzeczami fascynuje się moja dziewczyna. Ale jak mi się przypomniało, kiedy moja siostra poszukiwała jakiś dekoracji do chaty to coś tam w sieci odnalazła i kłopot miała rozwiązany. Dlatego nie rozumiem tej gadki. Myślę, że można podyskutować o wiele fajniejszych rzeczach. Naprawdę nie rozumiem Was. Uciekam stąd. Pa!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Skierniewice
Bez liku osób kusi się na rozmaite ozdoby na ściany do swoich mieszkań. Jedni kupują obrazy, inni przykładowo płaskorzeźby. Mnie to nie interesuje, ponieważ dekoracją naszej chaty trudni się moja partnerka. Nawet kilka dni temu oferowali jej oryginalne lustra nowoczesne. Czemu by nie, może później. Na razie nie potrzebujemy. Mamy wielkie lustro w przedpokoju. Tak więc musicie radzić sobie sami. Żegnam!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 42
Location: Radom
Ja z kolei zamówiłam do firmy stylowe lustra ozdobne, co by nieco ożywić stylistykę wnętrz. Całość nabrała splendoru wartego Wersalu :) Znalazłam je w sklepie Evolution Home wśród wielu podobnie atrakcyjnych propozycji. Jeśli któryś majordomus szuka awangardowych dekoracji na własny użytek, winien także obowiązkowo wskoczyć na w/w witrynkę, bo bez problemu znajdzie na niej coś dogodnego dla swego domostwa :)
Member
Registered: May 2016
Posts: 21
Myślę, że powstało multum fajnych pomysłów na ozdobienie ścian w chałupach. Sama ostatnimi czasy się tym trudniłam i muszę stwierdzić, że teraz moja chata wygląda wspaniale. A to wszystko dzięki mojej kuzynce, która zaproponowała mi pewną witrynę internetową http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Lustra/9 która była własnością spółki Evolution Home. To tam w promocyjnej cenie odnalazłam różnorodne dekoracje na ściany. Tak mi trafiło do gustu, że zamówiłam sobie obrazek do pokoju sypialnianego oraz ładne lustro do korytarza. W przeciągu dwóch dni wszystko pojawiło się u mnie. Powiem, że byłam pod wielkim wrażeniem tych rzeczy. Ci, którzy poszukują jakiś sposobów na udekorowanie ściany powinni skorzystać z oferty tego sklepu. Polecam z czystym sumieniem!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Piła
Nooo ciekawa debata nam się narodziła. Moja foczka ma 20 na dniach i w końcu wiem co za prezent załatwiać obraz przestrzenny oczywista :) Spasiba wszystkim za pomoc :) Do swidania!

Post Reply

Page: 1