microbiolab.pl

Forum dyskusyjne

Jak skutecznie pozycjonować stronę?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 8
Location: Babia Góra
Czy są na tym forum osoby, dla których pozycjonowanie stron to przysłowiowa „ bułka z masłem’? Jakie możecie dać wskazówki, osobie takiej jak ja, która chce samodzielnie zająć się pozycjonowaniem bloga?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 41
Location: Warszawa
Mam dla Ciebie ciekawy artykuł https://marketing-portal.pl/jak-samemu-pozycjonowac-strone/ na interesujący Cię temat. Jest on bardzo rzeczowy i konkretny a do tego napisany dość prostym językiem.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 29
Location: Piotrków Trybunalski
Jeśli zamierzasz zoptymalizować swoją witrynę internetową we własnym zakresie, musisz przede wszystkim pamiętać o tym, aby nie „przedobrzyć”. SEO oparte na publikowaniu treści pisanych nienaturalnym językiem i przesyconych frazami, przyniesie skutek dokładnie odwrotny do zamierzonego.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 32
Location: Ustka
Zgadzam się z @Anestetyk. Starannie twórz treści autentycznie interesujące dla użytkownika – w pozycjonowaniu stron panuje zasada „jakość, a nie ilość”. Więcej przydatnych informacji znajdziesz wpisując w wyszukiwarkę Google'a: "pozycjonowanie stron blog".
Member
Registered: May 2016
Posts: 21
Bądź systematyczny – Google pozytywnie ocenia regularnie aktualizowane witryny. Pracuj systematycznie, a popularność Twojej strony na pewno wzrośnie.

Post Reply

Page: 1